ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » графік проведення консультацій

графік проведення консультацій

Роздрукувати публікацію

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

індивідуальних консультацій науково-педагогічними працівниками університету,

які забезпечують освітній процес на факультеті мистецтв

І семестр 2020 – 2021 н.р.

П.І.П. викладача День тижня та час проведення

індивідуальних консультацій

Перепилюк О.М. Середа 14.00-16.00

Четвер 11.00-13.00

Поліщук Н.М. Четвер 14.00-16.00
Бондар Г.О. Понеділок 10.00-12.00
Терешко І.Г. Вівторок 10.00-13.00
Денисюк І.А. Понеділок 10.00-12.00
Гагарін М.І. Четвер 11.00-14.00
Ткачук Я.М. Вівторок 15.00-17.00
Якимчук І.П. Вівторок 10.00-12.00
Фуркало В.І. Вівторок 9.00-11.00
Орлова О.М. Четвер 14.00-16.00
Шачковська Л.С. Вівторок 11.00-13.00
Мартиненко Л.Б. Четвер 11.00-13.00
Балановський Я.М. Середа 11.00-13.00
Мамчур Л.І. П’ятниця 10.30-12.30
Осадченко І.І. Вівторок 13.00-15.00
Резніченко І.Г. Вівторок, четвер 10.00-12.00
Свиридюк О.В. Вівторок 10.00-11.00
Голобородько В.М. Понеділок, середа 10.00-13.00
Андрощук Л.М. Понеділок 9.00 – 14.00
Бикова О.В. П’ятниця 10:00 -14:00
Заєць С.С. Середа 9.00 – 14.00
Сизоненко В.А. Вівторок 9.00 – 14.00
Маркіна В.В. Четвер 9:00 -14:00
Сухецька О.В. Понеділок 10:00 – 14:00
Тарасюк Л.М. Вівторок 10:00 – 14:00
Козій О.М. Середа 13:00 – 17:00
Ятло Л.П. Середа 10:00 – 13:00
Ятло Л.Г. Середа 10:00 – 13:00
Гусак В.А. Четвер 10:00 -17:00
Волошин П.М. Четвер 10:00 -14:00
Шинкарук А.В. П’ятниця 10:00 -14:00
Сирота З.М. Середа 10:00 – 14:00
Балдинюк Д.І. Середа 10:00 – 12:00
Балдинюк Н. А. Середа 10:00 – 12:00
Семенчук В. В. П’ятниця 9:00 -14:00
Купчик В. А. П’ятниця 10:00 -14:00
Доніна О. Ю. Понеділок 10:00 – 13:00
Бурлака І. В. Понеділок 10:00 – 13:00
Ільніцька О. В. Вівторок 10:00 – 14:00
Біленький І. С. Четвер 10:00 – 13:00
Розумович О. М. Четвер 11:00 – 14:00
Радзівіл Т. А. П’ятниця 9.30 – 13.00
Калабська В. С. Четвер 11:15 – 12:35
Олійник Т. І. Вівторок 14:20 – 15:40
Умрихіна О. С. Середа 9:00 – 12:00
Коваленко А. С. Субота 13:10 – 14:30
Бойко І. М. Вівторок 9:20 – 11:15
Обманець Л. О. Середа 12:00 – 14:00
Хижко О. В. Понеділок 11:20 – 12:35
Гусак В. А. Понеділок 10:00 – 17:00
Тарасюк Л. М. Вівторок 11:15 – 12:35
Розумович О. М. П’ятниця 12:00 – 15:00
Мельниченко Р. К. Четвер 12:40 – 14:00
Білаш С. О. Субота 11:00 – 12:30
Панченко О. М. Середа 14.50 – 16:10
Біленький І. C. Вівторок 11:30 – 12:50
Трубілко О. С. Середа 15:00 – 16:20
Базильчук Л.В. Понеділок 11.00-14.00
Побірченко О.М. Понеділок 11.00-14.00
Семенова О.В. Вівторок 11.00-14.00
Музика О.Я. Вівторок 11.00-14.00
Король А.М. Середа 11.00-14.00
Сирота В.М. Середа 11.00-14.00
Коваленко Ю.В. Четвер 11.00-14.00
Лавриченко О.М. Четвер 11.00-14.00
Пічкур М.О. П’ятниця 11.00-14.00
Білоус А.О. П’ятниця 11.00-14.00
Горчинська Т.С. П’ятниця 11.00-14.00
 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію