ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » Новації в умовах прийому до ВНЗ у 2020 році

Новації в умовах прийому до ВНЗ у 2020 році

Вступники на базі 11-ти класів зможуть подати на бюджетну конкурсну пропозицію 5 заяв на будь-яку кількість спеціальностей, на яких передбачено прийом вступників за кошти державного бюджету. Кількість поданих заяв на небюджетну конкурсну пропозицію (контракт), на спеціальності, на яких не передбачається прийому вступників за кошти державного бюджету, не обмежується.

Вперше прийматимуть сертифікати ЗНО 4 років: 2017 (окрім іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів. Вступник зможе подати сертифікати в будь-якій комбінації (можна подати в одному пакеті один сертифікат 2017 року, один 2018-го та 2019 років, або ж усі одного року).

Для вступу або переведення на бюджет мінімальний конкурсний бал вступника має бути не менш як 125.

Для унеможливлення маніпулювань результатами творчих конкурсів, у 2020 році творчі заліки та творчі конкурси будуть відбуватися перед подачею документів у ЗВО з 01 липня по 12 липня включно (для вступників на місця державного або регіонального замовлень).

Вступникам на бакалаврат на основі молодшого спеціаліста потрібно буде обов’язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури.

Вступники пільгових категорій мають можливість подачі документів через е-кабінети. У кабінет вони мають завантажити сканкопії документів, які підтверджують право на пільгу.

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починатиметься 01 липня, а прийом заяв та документів – 13 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та о 18:00 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.