РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НАСТАНОВЧОЇ СЕСІЇ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ
2022-2023 навчальний рік (І семестр)
І курс
ДАТА | ПАРИ | ДИСЦИПЛІНА | ||
Факультет мистецтв | ||||
11 група Образотворче мистецтво(2) | 12 група Музичне мистецтво(6) | 17 група Хореографія(7) | ||
19.0922
ПОНЕДІЛОК |
1. | |||
2. | ||||
3. | Інтегрований курс «Мистецтво в школі» (Побірченко О. М.) |
|||
4. | Ф і л о с о ф і я (Фуркало В.І.) | |||
5. | Історія зарубіжної музики (Балдинюк Д.І.) |
ТМНСТ (Маркіна В.В.) |
||
20.09.22
ВІВТОРОК |
1. | |||
2. | ТМ класичного танцю (Бикова О.В.) |
|||
3. | Основи фотомистецтва (Базильчук Л.В.) |
Методика музичного виховання (Козій О. М.) |
ТМУНТ (Маркіна В.В.) |
|
4. | Ф і л о с о ф і я (Фуркало В.І.) | |||
5. | Рисунок (Король А.М.) |
Постановка голосу (Волошин П.М.) |
ТМ сучасного танцю (Куценко В.А.) |
|
6. | Рисунок (Король А.М.) |
|||
21.09.22
СЕРЕДА |
1. | Педагогіка (Гагарін М.І.) |
Педагогіка (Гагарін М.І.) |
|
2. | Педагогіка (Гагарін М.І.) |
Педагогіка (Гагарін М.І.) |
||
3. | Матеріали і технології образотворчого мистецтва (Музика О.Я.) |
Історія зарубіжної музики (Балдинюк Д.І.) |
Організація масових танцювальних заходів (Сизоненко В.А.) |
|
4. | Хоровий клас (Сухецька О.В.) |
|||
5. | Хоровий клас (Сухецька О.В.) |
ТМУНТ (Маркіна В.В.) |
||
6. | ||||
22.09.22
ЧЕТВЕР
|
1. | Живопис (Музика О.Я.) |
Грим (Заєць С.С.) |
|
2. | Основний музичний інструмент | Грим (Заєць С.С.) |
||
3. | Історія укр. мистецтва (Побірченко О.М.) |
Аналіз музичних творів (Гусак В.А.) |
ТМ класичного танцю (Бикова О.В.) |
|
4. | Історія укр. мистецтва (Побірченко О.М.) |
Аналіз музичних творів (Гусак В.А.) |
ТМ сучасного танцю (Куценко В.А.) |
|
5. | ||||
23.09.22
П’ЯТНИЦЯ
|
1. | Методика навчання образотворчого мистецтва (Семенова О.В.) | ||
2. | Методика навчання образотворчого мистецтва (Семенова О.В.) |
ТМНСТ (Маркіна В.В.) |
||
3. | Інтегрований курс «Мистецтво в школі» (Побірченко О.М.) |
Хорове диригування (Сухецька О.В.) |
||
4. | Основи фотомистецтва (Базильчук Л.В.) |
Постановка голосу (Волошин П.М.) |
ТМ сучасного бального танцю (Сизоненко В.А.) |
|
5. | Живопис (Музика О.Я.) |
Хорове диригування (Сухецька О.В.) |
ТМ сучасного бального танцю (Сизоненко В.А.) |
|
24.09.22
СУБОТА |
1. | |||
2. | ||||
3. | ||||
4. | ||||
26.09.22
ПОНЕДІЛОК |
1. | Гімнастика (Куценко В.А.) |
||
2. | Історія мистецтва писанкарства (Семенова О.В.) |
Гімнастика (Куценко В.А.) |
||
3. | Історія мистецтва писанкарства (Семенова О.В.) |
|||
4. | Мистецтво балетмейстера (Заєць С.С.) |