ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія

«16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

В рамках цієї акції студенти факультету мистецтв розробили низку заходів, один з яких онлайн зустріч, аби познайомити студентство з акцією, та зі змістом зазначених дат.Студентська рада факультету розробила коротку опорну презентацію, де висвітлено важливі дати та номер гарячої лінії, куди можна звернутись в разі насильства та протиправних дій, які порушують права людини.

Завантажити (PPTX, 1.37MB)

До 10 грудня на сторінці соціальної мережі Instagram проходить флешмоб «Щаслива родина проти насильства». Де кожен висвітлює світлину своєї сім’ї з хештегом «ЩАСЛИВА РОДИНА» або «МИ ПРОСТИ НАСИЛЬСТВА», та ставить відмітку @udpu.fm.

Запрошуємо всіх приєднатись до участі в флешмобі!

СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИСУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

23-24 травня на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Програма конференції передбачає:

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає високопрофесійний концертмейстер із 25-річним стажем, обдарований та творчий музикант, викладач кафедри інструментального виконавства мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Патокова Оксана Іванівна.

ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТУ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

Шановні студенти, батьки, викладачі та усі бажаючі, запрошуємо Вас на урочисте святкування Дня знань та посвяту першокурсників у студенти. Захід відбудеться 31 серпня об 11:00 за адресою: м. Умань, вул.