День: 22.03.2018

СВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

20 березня на факультеті мистецтв відбулося справжнє свято з нагоди відзначення 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», 25-річчя спеціальності «Хореографія», 5-річчя кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

20 березня на кафедрі хореографії та художньої культури відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Цьогоріч участь в конференції взяли науковці Уманського державного педагогічного університету, Харківської державної академії культури, Сумського державного педагогічного