День: 26.04.2018

«БРАВО! БРАВІСІМО!»«БРАВО! БРАВІСІМО!»

Так оцінив творчий звіт Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату під час Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», яка проходила 19-20 квітня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, Георгій

25 квітня 2018 року в приміщенні Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся VІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На кичері», засновником та ініціатором якого є КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г.