День: 26.06.2018

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!

Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання за спеціальностями: 024 “Хореографія” та 014 “Середня освіта. Хореографія”! Освітньо-професійні програми підготовки фахівців хореографії передбачають вивчення

НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 024 “ХОРЕОГРАФІЯ” ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 02 “КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО”!НА КАФЕДРІ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 024 “ХОРЕОГРАФІЯ” ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 02 “КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО”!

Шановні абітурієнти! З радістю повідомляємо вам про відкриття на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нової спеціальності: 024 “Хореографія” галузі знань 02 “Культура та мистецтво”! Запрошуємо талановитих, амбіційних, творчих