День: 18.09.2018

Нещодавно студенти першого курсу спеціальності 014.12 “Середня освіта. Образотворче мистецтво” на чолі з куратором, кандидатом педагогічних наук, доцентом Побірченко Оленою Михайлівною, відвідали державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».

ОГОЛОШЕННЯ!ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні викладачі! 19 вересня 2018 року в аудиторії № 205 о 14:30 відбудеться зустріч із завідувачем редакційного відділу УДПУ імені Павла Тичини, кандидатом педагогічних наук, доцентом Загоруйко Людмилою Олексіївною. Мета зустрічі – нововведення у порядку