День: 15.02.2019

ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ, ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сьогодні ‒ одне із дванадцяти найбільших свят у церковному календарі християн ‒ Стрітення Господнє. А за народною традицією, цього дня зима зустрічається з весною. Врешті приходить Стрітення, і зима, яка в народній уяві поставала старою

«Молодіжний камерний хор» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (художній керівник та диригент – Оксана Прокулевич) став переможцем IV загальноміського конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда – 2019» в номінації «Наймасовіше виконання».