Записи: «березня 5, 2019».

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ

2019/03/05Прокоментуй!

У березні вся Україна відзначає шевченківські дні. Значення Т. Шевченка для українського народу важко переоцінити. Постать його в очах культурного світу зростає з року в рік. Як скарб дорогоцінний, як святиня лишаються для нас його твори, це книга буття українського народу. Вони піднімають національний дух української нації. 4 березня студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного […]

Далее »

УВАГА! ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ”

2019/03/05Прокоментуй!

Шановні викладачі та студенти! 8 березня 2019 року завершується подання заявок на участь у VІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 21 березня 2019 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

2019/03/05Прокоментуй!

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедр музикознавства та вокально-хорового мистецтва й інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 15 березня 2019 року відбудеться ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва (далі – Олімпіада).