День: 19.03.2019

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАНЦЮВАЛЬНУ КАЗКУ “МУХА-ЦОКОТУХА”КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАНЦЮВАЛЬНУ КАЗКУ “МУХА-ЦОКОТУХА”

Шановні студенти, викладачі, гості! Кафедра хореографії та художньої культури запрошує переглянути танцювальну казку “Муха-Цокотуха”, яка відбудеться 22 березня 2019 року о 13:00 в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ЮВІЛЕЙ УМАНСЬКОГО ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮЮВІЛЕЙ УМАНСЬКОГО ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮ

14 березня Уманський художній музей святкував 45 років з дня свого відкриття. Музей розташовано у приміщенні  римо-католицького костелу, пам’ятці архітектури ХІХ століття, спорудженого на кошти графа Потоцького (власника Умані й Уманського маєткового ключа) у 1825