День: 04.04.2019

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Шевченка у березні-червні 2019 року для учнів та студентів буде проведено Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник». Організатор тренінгу: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Ambros HUB. Базовий