День: 06.04.2019

6 квітня 2019 року студенти спеціальності «Хореографія» факультету мистецтв взяли участь в урочистому відкритті екскурсійного сезону дендропарку «Софіївка». Велично виглядав вальс у їхньому виконанні на тлі оновленого Уманського парку.

У ХАРКОВІ ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ГОРИЗОНТИ»У ХАРКОВІ ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ГОРИЗОНТИ»

Підвищення рівня професійної майстерності є ключовою та далекоглядною позицією колективу кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Викладачі кафедри регулярно беруть участь у наукових та методичних заходах, які організовуються як