День: 16.04.2019

ВІДБУВСЯ VІІ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»ВІДБУВСЯ VІІ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

16 квітня 2019 року в приміщенні Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся VІІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері», засновником та ініціатором якого є КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т. Г.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ТА ОБМІН ДОСВІДОМВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ТА ОБМІН ДОСВІДОМ

Співпраця кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, відділу освіти Уманської міської ради та методичного об’єднання учителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти м. Умань продовжується. В умовах реформування системи освіти 4 квітня 2019 року на базі