День: 25.04.2019

23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок». Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Анна Мороз.

СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у запеклій боротьбі демонстрували свої здібності у