День: 01.10.2019

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні викладачі, аспіранти, докторанти! Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 17-18 жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

МАЙСТЕР-КЛАС ДОКТОРА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ІВАНА ДМИТРОВИЧА ЄРГІЄВАМАЙСТЕР-КЛАС ДОКТОРА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПРОФЕСОРА, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ІВАНА ДМИТРОВИЧА ЄРГІЄВА

У рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти» відбувся майстер-клас доктора мистецтвознавства, професора, народного артиста України, завідувача кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової

ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

26 вересня 2019 р. відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». Започаткована та проведена на базі кафедри інструментального виконавства (завідувач кафедри – професор, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв