Записи: «19 Лютого, 2020».

2020/02/19Прокоментуй!

Шановні студенти! Польське національне агентство академічних обмінів (NAWA) оголосило прийом заявок для іноземних студентів на участь у стипендійнійних програмах для Полонії імені генерала Владислава Андерса та Стефана Банаха. Реалізація цих програм можлива в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові.

Далее »

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

2020/02/19Прокоментуй!

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній  науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 2-3 квітня 2020 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини