День: 21.02.2020

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV РЕГІОНАЛЬНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV РЕГІОНАЛЬНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

В рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 11 квітня 2020 року проводиться ІV Регіональна студентська олімпіада з образотворчого мистецтва.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV РЕГІОНАЛЬНІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV РЕГІОНАЛЬНІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 14 березня 2020 року проводиться ІV Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

День пам’яті Героїв Небесної Сотні! Нагадаємо, цей день був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті