Записи: «2 Квітня, 2020».

КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС (ДИСТАНЦІЙНИЙ) «АВТОРСЬКОЇ ПІСНІ ТА СПІВАНОЇ ПОЕЗІЇ»

2020/04/02Прокоментуй!

Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді. Конкурс відбудеться у номінації «авторська пісня» та «співана поезія». До участі запрошуються виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та учасники, що мають музичні твори на вірші українських поетів, […]

Далее »

ФОРМИ І МЕТОДИ НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА І КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ

2020/04/02Прокоментуй!

Педагогічна робота кафедр, які забезпечують фахове навчання студентів музично-педагогічних спеціальностей в інформаційно-освітньому середовищі Moodle, відбувається із залученням широкого спектру форм, методів, засобів електронного навчання й комунікації в освітньо-професійних цілях, музично-комп’ютерних технологій, технологій комбінованого й змішаного навчання, систем управління навчанням, зокрема, відкритих освітніх і культурознавчих ресурсів тощо.

Далее »