Записи: «2 Червня, 2020».

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ РЕГІОНАЛЬНІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

2020/06/02Прокоментуй!

Кафедра хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує взяти участь у ІІІ Регіональній Інтернет-олімпіаді з хореографічного мистецтва. Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов до творчого зростання обдарованої молоді в галузі хореографії.

Далее »

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА САЧЕНКО АНАСТАСІЯ ВИБОРОЛА ІІІ ПРЕМІЮ НА ІV МІЖНАРОДНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSICAL SOUTH PALMYRA»

2020/06/02Прокоментуй!

У квітні 2020 року в м. Одеса відбувся ІV Міжнародний Інтернет-конкурс мистецтв «Musical South Palmyra». У номінації «Інструментальне мистецтво (народні інструменти)» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла здобувач ОС «Магістр» кафедри інструментального виконавства Саченко Анастасія (клас доцента Калабської Віри Степанівни, концертмейстер Хижко Ольга Володимирівна).

Далее »