Головна » 2022 » Травень » Субота

ВІДБУЛАСЬ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

12 травня 2022 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла ІХ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Леонідівна Годованюк. У зверненні було побажання учасникам заходу нових творчих і конструктивних ідей, інтелектуального й професійного збагачення та зазначено, що об’єктивна необхідність вивчення тенденцій розвитку мистецької освіти в Україні, залучення до наукової діяльності якнайбільше талановитої молоді; надання можливості студентам опублікувати результати досліджень та формування у них дослідницьких компетенцій зумовлює проведення цієї конференції.

14/05/2022 Детальніше »

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ