День: 23.09.2024

ВЕЧІР ІМПРОВІЗАЦІЙ «СВОБОДА РУХУ»ВЕЧІР ІМПРОВІЗАЦІЙ «СВОБОДА РУХУ»

На кафедрі хореографії та художньої культури 23 вересня за ініціативи здобувачки І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Хореографія)» Валерії Єфіменко відбувся танцювальний вечір імпровізацій «Свобода руху» за підтримки викладачів кафедри.

РОЗВИВАЮЧИЙ ТРЕНІНГ “ЗБЕРЕЖЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ЗАСОБАМИ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК”РОЗВИВАЮЧИЙ ТРЕНІНГ “ЗБЕРЕЖЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ЗАСОБАМИ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК”