ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ 27-28 БЕРЕЗНЯ ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ З 40-РІЧЧЯ ПАМ’ЯТІ ЛЕВКА РЕВУЦЬКОГО

27-28 БЕРЕЗНЯ ВІДБУЛИСЯ КОНКУРСИ З 40-РІЧЧЯ ПАМ’ЯТІ ЛЕВКА РЕВУЦЬКОГО

27-28 березня 2017 року студенти кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін прийняли участь у конкурсах диригентів та вокалістів, присвячених 40-річчю до Дня пам’яті Левка Ревуцького, що проходили в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, в рамках Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Феномен Левка Ревуцького у духовно-мистецькій спадщині української культури ХХ століття”.
Наші студенти показали високий рівень підготовки, яскраво виділялися серед інших учасників та гідні звання “Лауреат”!!! Студентка 42 групи – Аліна Замойська – клас старшого викладача Балдинюк Н.А. – отримала диплом за краще втілення художнього образу твору та стала Лауреатом ІІ ступеня у конкурсі вокалістів!
Переможцями серед диригентів стали: Юлія Ткачук (студентка 42 групи, клас викладача Прокулевич О.В.) виборола диплом Лауреата ІІІ ступеня, Анастасія Шинкарук (студентка 42 групи, клас викладача Прокулевич О.В.) стала кращим виконавцем твору без супроводу, Віталій Михайленко (студент 32 групи, клас старшого викладача к.п.н Козій О.М.) став кращим інтерпретатором конкурсного твору!
Щиро вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ наших учасників!
Бажаємо творчого натхнення, безмежної наснаги, успіху, професійного зросту та безліч перемог попереду! Конкурсанти та викладачі висловлюють щиру подяку концертмейстерам – Ільніцькій О.В. та Патоковій О.І. за високий професіоналізм та краще виконання конкурсної програми!

Учасники сердечно вдячні завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін заслуженому працівнику культури України доц. Семенчуку В.В. за матеріальне забезпечення і активну участь у підготовці конкурсантів, а також, висловлюють подяку за сприяння декану факультету мистецтв доц. Терешко І.Г.