ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ 8 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ – ВИБОРИ РЕКТОРА УДПУ

8 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ – ВИБОРИ РЕКТОРА УДПУ

8 жовтня 2020 року з 9.00 до 15.00 години проходитимуть вибори ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Місця проведення виборів: УДПУ імені Павла Тичини – м. Умань, вул. Садова, 26 (корпус №3, актова зала); Канівський коледж культури і мистецтв УДПУ імені Павла Тичини – м. Канів, вул. Юрія  Іллєнка, 24 (читальна зала коледжу).

«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

Дитячий табір «Таємниці Цивілізації» запрошує на роботу аніматорів, вихователів, керівників гуртків, фотографів, Dj, спортивних інструкторів. Бажаючим працювати потрібно відправити лист з поміткою «Робота в таборі» на електронну скриньку TIB-Ivan@ukr.net; тел.:

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Сьогодні на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 «Середня освіта. Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання. Студенти-хореографи на належному

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У СШАГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США

27 грудня 2023 року у Нью Йорку відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «CHRISTMAS IN NEW YORK». У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: