УЧАСТЬ ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ФАКУЛЬТЕТУ В ЗАКЛЮЧНОМУ КОНЦЕРТІ КРАЩИХ ПРОФСПІЛКОВИХ КОЛЕКТИВІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

УЧАСТЬ ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ФАКУЛЬТЕТУ В ЗАКЛЮЧНОМУ КОНЦЕРТІ КРАЩИХ ПРОФСПІЛКОВИХ КОЛЕКТИВІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     20 квітня творчі колективи мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а саме: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – доц. Людмила Андрощук), Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко) та Народний аматорський ансамбль «Софія» (керівник – Заслужений працівник культури України, доц. Василь Семенчук) взяли участь у заключному концерті кращих профспілкових колективів Черкаської області, який проходив рамках Всеукраїнського фестивалю профспілкових колективів України.
       На урочистому відкритті фестивалю голова Федерації професійних спілок Черкаської області Петро Васильович Шевченко висловив свою подяку керівникам колективів за значні досягнення в розвитку самодіяльної художньої творчості, високий рівень виконавчої майстерності, відродження й примноження надбань національної культурної спадщини українського народу та з нагоди підтвердження звання «Народний аматорський колектив профспілок України».

ВРУЧЕННЯ СЕМЕНЧУК ВРУЧЕННЯ АНДРОЩУК ВРУЧЕННЯ КУЦЕНКОБез имени-1

    Учасники та керівники творчих колективів отримали високу оцінку Президії Федерації профспілок Черкаської області та вкотре довели, що хореографічне та музичне мистецтво на Уманській землі, а саме в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розвивається стрімкими темпами та сіє почуття прекрасного у серці кожного.

ВІЗАВІ ТУГА ЗА УКРАЇНОЮ 2ВІЗАВІ ПЛАЩ ТОРЕАДОРА 1ВІЗАВІ ЗАМЕТІЛЬ 1ЯВОРИНА КОЗАКИ 2ЯВОРИНА МОЛОДИЧКА 1

СОФІЯ 1

     Велика подяка від керівників та учасників колективів за організацію участі у фестивалі та вагому підтримку висловлюється ректору університету – проф. Побірченко Наталії Семенівні; відділу виховної роботи – доц. Балдинюку Дмитру Івановичу, доц. Ревнюк Наталії Іванівні; декану мистецько-педагогічного факультету – доц. Дудник Олені Володимирівні.
     Особлива подяка висловлюється голові профкому університету – доц. Осадчому Олександру Семеновичу за надання транспорту, забезпечення харчуванням та особисту підтримку колективів власною присутністю.

ОСАДЧИЙ

– «Хочемо висловити щиру вдячність за Вашу допомогу, яка була вкрай необхідною, оскільки потреба участі в даному фестивалі мала велике значення для професійного зростання колективів. Дякуємо Вам й сподіваємося на подальшу підтримку…»

ЗАГАЛЬНА НА СЦЕНІ

ЗАГАЛЬНА

Роздрукувати публікацію

22 коментарі  • квітня 21, 2013

Коментарі

admin

СЕРГІЙ КУЦЕНКО пише:
квітня 21, 2013 в

ДЯКУЮ ВСІМ УЧАСНИКАМ КОЛЕКТИВІВ ЗА ПРЕКРАСНІ ВИСТУПИ ТА БАЖАЮ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ У НАШІЙ НЕЛЕГКІЙ, АЛЕ УЛЮБЛЕНІЙ СПРАВІ!!! ВИ МОЛОДЦІ!

Євгенія Тройчук пише:
квітня 21, 2013 в

Ви просто молодці!!! Щиро радіємо за вас!!!нехай знають, що студенти УДПУ - найкращі))))

Медвідь Аня пише:
квітня 21, 2013 в

Дякуємо вам))))))))Це було чудово))) Побільше б нам таких гастролів, було дуже весело))))

Олександр Гнидюк пише:
квітня 21, 2013 в

Ми були найкращі)))

Марина Марінченко пише:
квітня 21, 2013 в

дякую всім за такий чудовий день , в мене емоцій ще вистачить на цілу неділю)))

Маріна пише:
квітня 21, 2013 в

Мистецько-педагогічний факультет найкращий! Завдяки,Висококваліфікованим Викладачам та Хорошим Студетам, Уманський Державний Педагогічний Університет виходить на Новий,значно Вищий Рівень. Вітаємо!!!

Марія Титаренко пише:
квітня 21, 2013 в

ми дуже старалися!! надіюсь, що наші викладачі пишалися нами!!!! :)

Валентина Черниш пише:
квітня 21, 2013 в

Вітаю))))) Ви молодці, і наші викладачі також, так тримати. Успіхів в подальшому розвитку:)))))

Валентина Ковальська пише:
квітня 22, 2013 в

Так тримати!Дорогі артисти, пам'ятайте, своїми гарними виступами, вашими сяючими очима та щирими посмішками ви ще більше спонукаєте керівників колективів до створення нових шедеврів! Викладачам та студентам - браво!!!

Прилуцька Олена пише:
квітня 22, 2013 в

Емоції від поїздки зашкалюють) Ми дуже хвилювалися, щоб виступити гідно! Сподіваюсь у нас вийшло)))

Інна Довганюк пише:
квітня 22, 2013 в

Вітаю ви молодці,на нашому факультеті талановиті студенти і найталановитішi викладачі.

Кострига Наталія Петрівна пише:
квітня 22, 2013 в

Дякую всім))) Ми були найкращими, ми молодці... Ще побільше таких цікавих виступів....

ДІАНА пише:
квітня 22, 2013 в 11:17

Поїздка була дійсно не забутньою ... !!! все було дуже добре ...)))!!! щиро дякую, нашим викладачам, за можливісь виїзжати на такі цікаві концерти !!! надіємось що в майбутньму наші колективи виїзжатимуть на ще більші та грандіозніші ..... !!!! :) :) :)

Анастасія Криворотенко пише:
квітня 22, 2013 в 11:35

Така чудова поїздка тільки покращила весняний настрій!!! Дякую усім за позитивні емоції!))) А керівникам колективів бажаю незгасаючого творчого натхнення і міцного здоров'я!!!

Неля Скрипник пише:
квітня 23, 2013 в 11:37

Радість і гордість переповнює душу за наших талановитих студентів і чудові, яскраві колективи. Особлива вдячність їх керівникам.

Олена Дудник пише:
квітня 23, 2013 в 11:38

Такий чудовий факультет - віддані своїй справі викладачі і неймовірно працелюбні, творчі, гарні студенти!!!!!Дякуючи Вам, є бажання працювати на благо факультету!

Тетяна Сержант пише:
квітня 23, 2013 в 11:42

Гордість всього університету!!!

Анна Підгорна пише:
квітня 25, 2013 в 11:45

Ви найкращі!!!

Грошовик Ірина пише:
квітня 26, 2013 в 12:17

Вітаю наші колективи з блискучим виступом! Бажаю витримки, натхнення і сил в подальшій творчій діяльності!

Юля Хоружа пише:
квітня 27, 2013 в 12:48

Хореографи найкращі!Так тримати! Молодці! А Людмилі Михайлівні і Сергію Володимировичу хочу побажати сил, наснаги та нових ще більших творчих здобутків!!!!!!!!

admin

СЕРГІЙ КУЦЕНКО пише:
квітня 27, 2013 в 12:48

ДЯКУЄМО ЮЛІЄ!

Яна Псарук пише:
квітня 29, 2013 в 14:10

Дійсно... Поїздка в Черкаси виявилася цікавою та плідною. Ми вкотре довели - МИ ЩЕ ТЕ УДПУ ))))

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини побували в Пісківському історико-меморіальному музеї Павла Тичини, що розташований у селі Піски Бобровицького району Чернігівської області. [...]
ФІЛОЛОГИ УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛИ ПІСКІВСЬКИЙ ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ПАВЛА ТИЧИНИ
22.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
21 червня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч координатора міжнародного співробітництва, кандидата філологічних наук, доцента Ольги Сушкевич та декана факультету іноземної філології, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Постоленко із докторантом Національного ун [...]
НАШ УНІВЕРСИТЕТ РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ ІЗ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ СХОДУ
21.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Шановні вступники! Ви вже отримали результати сертифікаційної роботи з української мови і літератури, математики, біології та іноземних мов. До 21 червня будуть оприлюдненні результати з історії України, географії, фізики та хімії. Все ближче і ближче початок вступної кампанії 2018 року. Нагадуємо, що відповідно до Умов прийому [...]
ЗАПРОШУЄМО ДО ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ УДПУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua