ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою ознайомлення із процедурою вільного вибору навчальних дисциплін здобувачів освітнього ступеня «Магістр», які вступили до нашого університету в 2024 році, та освітнього ступеня «Бакалавр», 10 вересня 2024 року відбулась зустріч, на якій розглянули та обговорили низку питань.

Олена СЕМЕНОВА, в.о. завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомила здобувачів з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини»,   Зазначила права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказала про терміни реєстрації заяв.

Доцент Ольга МУЗИКА, гарант освітньої програми ОС «Магістр», ознайомила здобувачів із «Переліком дисциплін вільного вибору кафедри образотворчого мистецтва», його розташуванням на сайті факультету, а також вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Професор Микола ПІЧКУР, гарант освітньої програми ОС «Бакалавр», ознайомив присутніх із переліком вибіркових навчальних дисциплін, з «Силабусами» (коротким описом) цих дисциплін, а також із переліком тем тих дисциплін, які викликали зацікавлення у здобувачів. Детально показав процес відкритого доступу на сайті факультету мистецтв до «Переліку дисциплін вільного вибору».

Діалог відбувся у теплій, дружній атмосфері. Дякуємо учасникам зустрічі, бажаємо успішного навчального року та скорішого переможного миру всім нам!

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

Здобувачі 1 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Гримайло Анна, Волошин Єлізавєта, Гулинін Ростислав разом із командою-учасницею інноваційної програми для дітей та молоді UPSHIFT «Open world» з

КОНКУРС НА НАПИСАННЯ МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК ЩОДО ФОРМУВАННЯ ҐЕНДЕРНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІКОНКУРС НА НАПИСАННЯ МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК ЩОДО ФОРМУВАННЯ ҐЕНДЕРНОЇ КУЛЬТУРИ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Оголошення Національна Рада жінок України спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України оголошують конкурс на написання методичних розробок щодо формування ґендерної культури студентської молоді, зниження рівня некритичного прийняття нав’язуваних стереотипами