ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » АНСАМБЛЬ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ «АКВАРЕЛІ» ОТРИМАВ ПЕРШІСТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА «МUSICAL POWER 2020»

З введенням карантинних норм змінився наш ритм життя та відповідно і форми навчання, з’явилися нові мистецькі конкурси, що підтримують творчу молодь та надають можливість продемонструвати свої таланти. Навесні цього року Національною всеукраїнською музичною спілкою (Одеське відділення) та за підтримки Департаменту культури і туризму Одеської міської ради був започаткований Міжнародний Інтернет-конкурс інструментального виконавства «Мusical Power 2020».

Конкурс був проведений 08-10 травня 2020 р. Члени журі конкурсу: професор Національного коледжу творчості і мистецтва iм. Октав Бенчіле, організатор Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу ім. Г. Музическу, член журі Фестивалю «Я там де є благословiння» (м. Тернопіль, Україна), фестивалю «А Ружин Фрунза дин вії» (м. Кишинів, Молдова) Ніна Мунтяну (м. Ясси, Румунія); заслужений артист Молдови, викладач Академії музики, театру і образотворчих мистецтв Молдови, керівник молодіжного хору «Кантемус», диригент Молдавського національного симфонічного оркестру Радіо і Телебачення Молдови, лауреат Міжнародних конкурсів Денис Чаусов (м.Кишинів, Молдова); композитор, аранжувальник, продюсер, викладач скрипки Університету Св. Кирила і Мефодія (Скопського факультету музичного мистецтва, м. Скоп’є), президент Асоціації громадян Art In Or Kavadarci, лауреат Міжнародних конкурсів Лазо Атанасов (м. Кавадарці. Р.Македонія); доцент Бельцького університету ім. Аліку Руссо, лауреат Міжнародних фестивалів-конкурсів Віоріка Крищук (Бельці, Молдова); кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри камерного ансамблю ОНМА ім. А.В. Нежданової, Заслужений діяч АР Крим, Глава Одеського обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки Ольга Щербакова (Одеса, Україна); доцент, завідувач кафедри художнього виховання Бельцького університету ім. Аліку Руссо, м.Бельці, викладач з класу скрипки, лауреат Міжнародних фестивалів-конкурсів Марина Косумов (Бельці, Молдова), старший викладач, секретар кафедри народних інструментів ОНМА ім. А.В. Нежданової, член міжногодного та Всеукраїнського жюрі, лауреат Міжнародних конкурсів Ірина Форманюк (Одеса, Україна); головний хормейстер одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного, симфонічний диригент, викладач ОНМА ім. А.В. Нежданової, кавалер ордена святих «Кирила і Мефодія» та «За розбудову України», керівник відділення Одеської області ВГО «Спiлки Музикантiв України», президент ГО «Українська хорова асоціація», член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Сергій Савенко (Одеса, Україна); кандидат мистецтвознавства, проректор з науково-педагогічної роботи та інформаційно-інноваційної діяльності ОНМА ім. А.В. Нежданової Олена Хіль (Одеса, Україна); соліст та концертмейстер групи гобоїв оркестру Одеського академічного театру музичної комедії ім. Михайла Водяного, лауреат Міжнародних конкурсів Юрій Кальянов (Одеса, Україна); старший викладач кафедри народних інструментів ОНМА ім. А.В. Нежданової, соліст-баяніст ансамблю Української музики Одеської обласної філармонії, лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Брикайло (Одеса, Україна); викладач кафедри народних інструментів Бельцкого музично-педагогічного коледжу, керівник оркестру акордеоністів Тетяна Волкова (м. Бєльці, Молдова).

До 80 учасників на конкурсі представили  інструментальні жанри: струнно-смичковий, народний,  вокальне та інструментальне авторське виконавство, фортепіано, духові та ударні інструменти.

Категорію «Ансамбль» представляв ансамбль народних інструментів «Акварелі» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Віра Калабська) та виборов 1 місце!

Вітаємо керівника та учасників колективу із черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Прокоментуй!  • 1 Червня, 2020