АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ! | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

Напередодні новорічних свят, 26 грудня в актовій залі нового корпусу відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв, ініціатором якого була Ольга Музика – завідувач кафедри образотворчого мистецтва.

З творчим проектом дизайнера ми ознайомились на виставці в картинній галереї, відкриття якої відбулося 7 листопада.

 Викладачі і студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», поспілкувавшись із автором, з радістю прийняли його пропозицію «оживити» сукні, продемонструвавши їх на моделях!

Митець започаткував свій проект ще у 1996 році, створивши серію білих суконь. А першу сукню він пошив у 10 років для сестри, і до цього часу не полишає це заняття, викликаючи в глядачів свою, власну ілюзію розуміння життя. Сукні Володимир Уманенко віддавав авторкам-жінкам, які на білому полотні відтворювали своє світобачення, ділилися найпотаємнішим. Отож у кожної сукні – своя історія, яка відображає внутрішній світ і стан жінки, і яку глядач бачить по-своєму.

Художник переконаний, що кожна жінка повинна мати таку сукню. Він любить життя, займається улюбленою справою, залучаючи до неї всіх закоханих у творчість людей.

І ось, нарешті, довгоочікувані сукні прибули в УДПУ! Зовсім мало часу було на підготовку презентації – всього кілька днів, але це було цікаво, захоплююче!

В ролі моделей виступили студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», а також доньки викладачів, які майстерно втілили жіночі образи-сукні, доповнивши їх створеними власноруч аксесуарами, макіяжем, зачісками, розписами.

Це було справжнє дефіле – незабутнє, феєричне! Моделі хвилювались, адже досвіду демонстрування одягу на сцені вони не мали. Але всі добре справились із завданням!

Володимир Уманенко, який був присутній на показі особисто, після демонстрації колекції розповідав історію кожної сукні, спілкувався з глядачами, що було надзвичайно цікаво!

Учасники арт-проекту щиро вдячні за допомогу в організації презентації: Анастасії Криворотенко, викладачу кафедри хореографії та художньої культури – за підготовку дефіле; Анатолію Королю, доценту кафедри образотворчого мистецтва – за дизайн афіші; Юрію Коваленку, старшому викладачу кафедри образотворчого мистецтва, Володимиру Лопушану, майстру виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва та фотографу Людмилі Дронь – за якісні фото. За підготовку сценарію та роль ведучої свята дякуємо студентці історичного факультету – Дарині Рябоконь!

Також висловлюємо щиру подяку уманській художниці Дарині Дьомі-Пісній, адже саме завдяки їй ми познайомились із такою позитивною, харизматично-творчою особистістю, як Володимир Уманенко!

Бажаємо художнику нових цікавих проектів, втілення грандіозних планів, миру і благополуччя, натхнення і оптимізму! Надіємось на подальшу співпрацю!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • січня 3, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Словами відомого гімну «Vivat Academia! Vivant professores!» розпочалося засідання Урочистої академії в УДПУ імені Павла Тичини, приурочене Дню науки. Святковий захід супроводжувала виставка наукової продукції викладачів та студентів університету, а також сертифікатів учасників міжнародних програм 2017–2018 н.р., дипломів переможців [...]
  VIVAT ACADEMIA! VIVANT PROFESSORES!
  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  З нагоди відзначення 10-річчя Польського культурно-освітнього центру 23 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулось урочисте відкриття оновленого приміщення цього структурного підрозділу. [...]
  ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ПОЛЬСЬКОГО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ В УДПУ
  23.05
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  По завершенню першого дня роботи міжнародної конференції «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє» усі учасники, гості, запрошені мали чудову нагоду здійснити прогулянку таємничими алеями Софіївського парку, який в усі пори року манить до себе та дарує натхнення художникам, музикантам, поетам. [...]
  ПОЕТИЧНА ЕКСКУРСІЯ СОФІЇВСЬКИМ ПАРКОМ

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua