Головна » НОВИНИ САЙТУ » БЕСІДА З КУРАТОРОМ "АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ"

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Роздрукувати публікацію
Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не лише в освітньому просторі. Вже традиційно, в травні, в період, що насичений науковими заходами, а наші студенти – їхні активні учасники, куратор 22 та 65-м груп, Оксана Валеріївна Сухецька, провела бесіду зі здобувачами освіти та підняла актуальні питання академічної доброчесності: виклики сучасності.
 
 
На відеозустрічі було проаналізовано основні положення нової редакції Кодексу академічної доброчесності УДПУ імені Павла Тичини.
 
Студенти ставили запитання щодо доступних програм для самоперевірки власного наукового тексту на плагіат. Деякі учасники бесіди (Вікторія Левченко) вже стали авторами наукової публікації та щедро ділилися власним досвідом з одногрупниками. А магістранти (Лада Євтушенко) поділилися порадами з написання та підготовки до захисту дипломної роботи.
 
З метою забезпечення довіри до результатів освіти, творчості та науково-дослідницької діяльності, науково-педагогічні працівники та здобувачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини керуються етичними принципами та визначеними законом правилами у своїй науковій діяльності та в освітньому процесі, загалом.
 

13 Травня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію