ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не лише в освітньому просторі. Вже традиційно, в травні, в період, що насичений науковими заходами, а наші студенти – їхні активні учасники, куратор 22 та 65-м груп, Оксана Валеріївна Сухецька, провела бесіду зі здобувачами освіти та підняла актуальні питання академічної доброчесності: виклики сучасності.

На відеозустрічі було проаналізовано основні положення нової редакції Кодексу академічної доброчесності УДПУ імені Павла Тичини.

Студенти ставили запитання щодо доступних програм для самоперевірки власного наукового тексту на плагіат. Деякі учасники бесіди (Вікторія Левченко) вже стали авторами наукової публікації та щедро ділилися власним досвідом з одногрупниками. А магістранти (Лада Євтушенко) поділилися порадами з написання та підготовки до захисту дипломної роботи.

З метою забезпечення довіри до результатів освіти, творчості та науково-дослідницької діяльності, науково-педагогічні працівники та здобувачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини керуються етичними принципами та визначеними законом правилами у своїй науковій діяльності та в освітньому процесі, загалом.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує на науково-педагогічне стажування «ЄВРОПЕЙСЬКІ ОСВІТНІ ЦІННОСТІ ТА ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТИ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА». м. Влоцлавек, Республіка Польща. 6 вересня – 17 жовтня 2021 року.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16-17 жовтня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірка української сцени 2021». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент магістратури

ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ “НА КІЧЕРІ”ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ “НА КІЧЕРІ”

29 квітня в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Тараса Шевченка відбувся фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці. Взяти участь у феєричному дійстві, а також вшанувати пам’ять відомого корифея