ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

23 грудня 2022 року на факультеті  мистецтв відбулась благодійна акція «Купи іграшку – допоможи ЗСУ». Студенти та викладачі спеціальності: Образотворче мистецтво, власноруч створили ялинкові прикраси та розписали новорічні ялинкові іграшки.

В холі нового корпусу студенти поставили ялинку, на яку і почепили свої витвори мистецтва. Кожен хто заходив, просто не міг пройти повз.

Всього, творчість здобувачів та їх керівників зібрала на допомогу нашим воїнам ЗСУ – 5400 гр. Викладачі кафедри Образотворчого мистецтва – Семенова О.В., та Білоус А.О., разом зі студентами факультету, 28 грудня передали всі кошти Уманській волонтерській організації «Разом».

Адміністрація факультету мистецтв завжди підтримує ініціативи своїх здобувачів. Адже всі ми, працюємо на благо нашої держави, тим самим пришвидшуючи Нашу ПЕРЕМОГУ!

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 26 травня 2016 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічногоуніверситету імені Павла Тичини. Напрями

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 02 квітня 2015 року о 11 год. (ауд. № 401). У програмі заходу: •

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ К²Ҳ»²ДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ОЛІЙНОГО ЖИВОПИСУ «КРАСА ВЕСНЯНИХ КВІТІВ»