ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Шановні викладачі, студенти! 12 жовтня о 14:00 год. в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини, за ініціативи кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв, відбудеться благодійний концерт хореографічних колективів «Допоможи ближньому».

1

Усі зібрані кошти будуть перераховані на лікування, якого так сильно потребує 20-ти річна Тимець Настя!
Не залишайтеся байдужими, прийдіть і підтримайте Настю!

Тімець

Звернення мами Насті до усіх не байдужих:
ЛЮБІ ДРУЗІ! Потрібна допомога на лікування Тимець Насті, 20 років, місто Умань, Україна. Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія (рак крові).
Допомога потрібна молодій дівчині, яка дуже багато в житті досягла завдяки глибокій внутрішній силі, цілеспрямованості, любові до навколишнього світу. По-дитячому наївна, досі міцно тримає улюбленого плюшевого ведмедика і разом з тим по-дорослому рішуча у прийнятті важливих рішень, Настя змогла після навчання в школі вступити на бюджет і провчитися два курси в КНУ імені Тараса Шевченка, не забуваючи про своїх батьків, маленького братика, який тільки-тільки навчився говорити. Вона будувала життєві плани, які нічим не відрізняються від планів простих людей планети.

Але хвороба різко обірвала всі Настині починання, відсунула реалізацію мрії і взагалі поставила під сумнів саме ЖИТТЯ!
Вся сім’я, рідні, близькі, друзі – всі підключилися до вирішення матеріальної підтримки лікування нашої Настусі. Але на жаль, цього мало.
Приблизно таке лікування обійдеться в 100 тис. доларів. Будь ласка, не будьте байдужі до чужого горя.

Сьогодні всі ми переживаємо дуже важкі часи, але Господь дає нам стільки випробувань, скільки ми можемо витерпіти.
Спасибі всім!