ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ»

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ»

Нещодавно у місті Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія». Участь у фестивалі взяли і студенти Уманського державного педагогічного університету.

За рішенням журі студентка факультету мистецтв – Вероніка Косенко, під керівництвом викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Лесі Михайлівни Тарасюк, отримала Диплом І ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» у жанрі «Академічний вокал».

Вітаємо Вероніку та її керівника з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та професійного зростання!

Прокоментуй!  • квітня 22, 2019