ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МОЛОДІЖНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Організатор тренінгу: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Ambros HUB.

Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми «Молодіжний працівник».

До участі запрошуються:
– лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
– працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники\ці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Організаційні деталі за посиланням