ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ
індивідуальних консультацій науково-педагогічними працівниками
університету, які забезпечують освітній процес на факультеті мистецтв
Кафедра образотворчого мистецтва
Прізвище викладача | Посилання на відеозустріч | День тижня та час проведення
індивідуальних консультацій |
Музика О. Я. | https://meet.google.com/sdf-abtj-txx | Вівторок, середа
15.00–17.00 |
Пічкур М. О. | https://meet.google.com/uim-aave-cwx?hs=122&authuser=0 | Вівторок
15.00–17.00 |
https://meet.google.com/wxi-xfgg-jak?hs=122&authuser=0 | Четвер
15.00–17.00 |
|
Базильчук Л. В. | https://meet.google.com/fiv-cwok-nvm | Четвер
15.00–17.00 |
https://meet.google.com/gao-yzvz-tyy | Середа
15.00–17.00 |
|
Побірченко О.М. | https://meet.google.com/zrf-royx-fts | Вівторок, четвер
15.00–17.00 |
Король А. М. | https://meet.google.com/cit-bani-hux | Понеділок
15.00–17.00 |
Семенова О. В. | https://meet.google.com/wsr-zdmp-uqd | Вівторок, п’ятниця
15.00–17.0 |
Горчинська Т.С. | https://meet.google.com/dvs-nuyz-kjy | Понеділок
15.00–17.00 |
Голубенко Я.О. | https://meet.google.com/ngf-aafc-gtw | Середа
5.00-17.00 |
https://meet.google.com/sxo-uzvr-mqe | Четвер
15.00-17.00 |
Кафедра хореографії та художньої культури
ПIП | ПОСИЛАННЯ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ОНЛАЙН РЕЖИМІ | ДЕНЬ, ЧАС |
БИКОВА Ольга Вікторівна | https://meet.google.com/qyg-wyky-cvj | ПОНЕДІЛОК
14.30 – 16.30 |
https://meet.google.com/szh-vckn-mcf | ЧЕТВЕР
14.30 – 16.30 |
|
ТЕРЕШКО Інна Григорівна | https://meet.google.com/qrb-haoe-nfx?hs=122&authuser=0 | ПОНЕДІЛОК ЧЕТВЕР
14.30 – 16.30 |
ПОДГОРІНОВА Анастасія Юріївна | https://meet.google.com/jdy-ubqb-gbf | ПОНЕДІЛОК СЕРЕДА
14.30 – 16.30 |
МАРКІНА Вікторія Василівна | https://meet.google.com/ijo-aspf-ohw | ВІВТОРОК ЧЕТВЕР
14.30 – 16.30 |
ЗАЄЦЬ Світлана Сергіївна | https://meet.google.com/mre-knuj-fvp | ВІВТОРОК П’ЯТНИЦЯ
14.30 – 16.30 |
ТАНДИТНА Ірина Сергіївна | https://meet.google.com/ttd-ctfx-odq | ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ
14.30 – 16.30 |
Кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва
Прізвище викладача | Посилання на відеозустріч | День тижня та час проведення |
Сухецька О. В. | https://meet.google.com/pey-mikr-iuf | Понеділок, четвер
14:00- 17:00 Аудит. 15 (корпус № 4) |
Тарасюк Л. М. | https://meet.google.com/pzs-jztg-bso | Понеділок
14:00-17:00 Аудит. 12 (корпус № 4) |
https://meet.google.com/eji-dcwu-jit | Четвер
14:00-17:00 Аудит. 12 (корпус № 4) |
|
Волошин П. М. | https://meet.google.com/wqf-husq-mpp | Понеділок, четвер
14:00-17:00 Аудит.329 (корпус № 3) |
Новохацька Т. С. | https://meet.google.com/jhb-xpjq-eyi | Понеділок
16:00-17:00 Середа 15:00-16:00 Аудит.14 (корпус № 4) |
Купчик В. А. | https://meet.google.com/xwu-auoi-wqw | Четвер, п’ятниця
15:50-17:00 Аудит.7 (корпус № 4) |
Волошина А. В. | https://meet.google.com/ths-fonp-xyt | Вівторок
14:00 – 17:00 Аудит.11 (корпус № 4) |
https://meet.google.com/jsg-itsh-tvy | Четвер
14:00 – 17:00 Аудит.11 (корпус № 4 |
|
Гусак В. А. | Постійне посилання для іноземних студентів URL https://us02web.zoom.us/j/8945466452?pwd=R211NmhSRFZwMnEvZzNSSjEwS0tOUT09 | Вівторок, п’ятниця
15:00 18:00 Аудит. 4 |
https://meet.google.com/xmt-kpbw-ywm | ||
Козій О. М. | https://meet.google.com/zab-myfk-qht | Вівторок
14:00-17:00 аудит.2 (корпус № 4) |
https://meet.google.com/nxt-tisw-wod | Четвер
14:00-17:00 аудит.2 (корпус № 4) |
|
Стародуб С. Л. | https://meet.google.com/dzu-mytv-hbi | Четвер
16:00-17:00 Аудит.14 (корпус № 4) П’ятниця 14:00-15:00 Аудит.14 (корпус № 4) |
Мазур Т. С. | https://meet.google.com/pdg-ywpm-kza | Вівторок, середа
14:00-17:00 АЗ (корпус № 4) |
Щербіна І. В. | https://meet.google.com/kkw-vepe-nqt | Середа
14:00-17:00 |
Балдинюк Д. І. | https://meet.google.com/ggj-tokn-buv | Середа
14:00- 17:00 Аудит.12 |
https://meet.google.com/dxh-fwij-cxi | Четвер
14:00- 17:00 Аудит.12 |
|
Семенчук В. В. | : https://meet.google.com/hwt-shdi-rhi | Вівторок, четвер
14:00-17:00 Аудит. 329 (корпус № 3) або аудит. 8(корпус № 4) |
Кафедра інструментального виконавства
ПIП | ПОСИЛАННЯ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ОНЛАЙН РЕЖИМІ | ДЕНЬ, ЧАС |
Бай Юрій Миколайович | https://meet.google.com/jdu-dpvn-its | Понеділок
10.00-12.00 |
Олійник Тетяна Іванівна | https://meet.google.com/uyk-mhnc-jbj | Вівторок
13:00 – 16:00 |
Умрихіна Оксана Станіславівна | https://meet.google.com/qth-bygz-tsv | Середа
13:00 – 16:00 |
Радзівіл Тетяна Анатоліївна | https://meet.google.com/pby-dgku-csb | Понеділок, Четвер
10.00-12.00 |
Калабська Віра Степанівна | https://meet.google.com/qty-bgtg-mkb | Понеділок
13:00 – 16:00 |
Бойко Ірина Михайлівна | https://meet.google.com/vhb-hueh-vju | Пʼятниця
13:30–14:30 |
Коваленко Анатолій Сергійович | https://us02web.zoom.us/j/2671730292?pwd=UC92UG9BTjhqcUVoa1U3UUlSbVVtUT09 | Пʼятниця
13:00 – 16:00 |