ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУ

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

Сьогодні вся Україна відзначає День пам’яті та примирення – пам’ятний день в річницю перемоги над нацизмом у Європі.

У цей день важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів.

Саме тому, викладачі та студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у «Свічковій ході Пам’яті», віддавши шану тим, хто пройшов через пекельні лави війни.