ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Шановні колеги, студенти, дорогі друзі! Прийміть сердечні вітання з найважливішими святами для світової спільноти: Днем пам’яті та примирення, а також 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі та завершенням Другої світової війни!

nikoly-znovy_zps8d46e625

У цей день ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.
Цей великий подвиг українського народу та його значний внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті. Ми пам’ятаємо усіх загиблих воїнів, жертв війни і нацистських переслідувань, висловлюємо їм свою шану, адже війна – це тяжкий злочин проти людяності.
Щиро дякуємо усім переможцям над нацизмом та нинішнім захисникам Вітчизни, які сьогодні боронять нашу державу. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.
У ці світлі дні бажаємо всім щастя, добра, благополуччя, міцного здоров’я, довгих років і мирного неба! Нехай в кожній родині і в кожному серці оселяться мир та злагода!
Не дамо подіям минулого, повторитися у майбутньому!

З повагою,
адміністрація факультету