ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.

Спочатку Указом президента України від 26 листопада 1998 року остання субота листопада оголошувалась Днем пам’яті жертв голодомору, потім Указом від 31 жовтня 2000 року цей день став іменуватися Днем пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. У 2007-му році, згідно Указу Президента України від 21-го травня 2007-го року, в назву цього пам’ятного Дня були внесені зміни: “Про встановлення Дня памяті жертв Голодоморів та політічніх репресій” Зараз День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада.

В 2021 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 27 листопада.

Студенти факультету мистецтв теж не залишились осторонь. До дня пам’яті, студентською радою факультету було організовано виховну годину, де обговорили причини та наслідки голоду в Україні. Вшанували хвилиною мовчання всіх тих, кого заморив голод.

Заступник голови студентської ради – Владислава Діброва та голова соціального сектору – Аріна Терлецька, підготували цікаву презентацію «ГОЛОДОМОР», яку транслювали онлайн для студентів.

Завантажити (PDF, 1.82MB)

Студентка спеціальності: Музичне мистецтво, Немченко Адріана, найдзвичайно чутливо виконала пісню «Свіча». Ця пісня торкнулась серця кожного студента, розчуливши та пробудивши велике співчуття, а в деяких навіть сльози.

Студенти активно долучились і до загальнонаціональної акції «Запали свічку»

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»

В єдності – сила! Саме під таким гаслом 10 березня на Центральній площі міста відбулась молодіжна культурно-мистецька акція з нагоди відзначення 150-річчя з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. Активними

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

2 березня·2023 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася робоча зустріч гарантів, розробників, стейкхолдерів і здобувачів освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче мистецтво)»

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з наступаючим Старим Новим роком, з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам здоров’я міцного, настрою піднесеного, удачі постійної! Нехай збувається