ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

4 квітня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов черговий День відкритих дверей.

DSC_0247 DSC_0254

З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна. Ознайомивши гостей із основними перевагами навчання на мистецько-педагогічному факультеті нашого університету, декан побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття престижної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

DSC_0253

З інформацією про особливості вступної кампанії виступив відповідальний секретар приймальної комісії Бербец Віталій Васильович.

DSC_0260

Про напрочуд насичене і багатогранне студентське життя мистецько-педагогічного факультету розповіла заступник голови студентського самоврядування – Стригун Анна, студентка 4 курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво».

DSC_0266

Голова наукового сектору студентського самоврядування – Титаренко Марія, студентка 3 курсу напряму підготовки «Хореографія».

DSC_0271

Магістрантка мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво» Ященко Ірина.

DSC_0277

Наступним кроком були зібрання по спеціальностях, де завідувачі кафедр факультету більш детально розповіли абітурієнтам про окремі напрями підготовки.
У День відкритих дверей організатори подбали про створення на факультеті теплої атмосфери і максимально комфортних умов для знайомства з вищим навчальним закладом.
Після загального засідання гостям запропонували переглянути та оцінити виставку прекрасних робіт студентів мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво».

DSC_0236 DSC_0287

А також святковий концерт за участі студентів спеціальностей «Хореографія», «Музичне мистецтво» та викладачів факультету, поважним гостем якого був директор Африканського філіалу Міжнародної організації, яка опікується студентами містер Альфред Елвін Аннан.

DSC_0363

Святковий настрій гостям дарували учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук).

DSC_0496 DSC_0545DSC_0411

Учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко).

DSC_0337 DSC_0382 DSC_0481

Фольклорний ансамбль «Софія» (художній керівник – Василь Семенчук).

DSC_0349

Інструментальні композиції прозвучали від учасників ансамблю «Акварелі» у складі Віри Калабської та Тетяни Радзівіл.

DSC_0449

Калейдоскоп вокального мистецтва представили студенти мистецько-педагогічного факультету Расім Багіров та Анастасія Шинкарук.

DSC_0400 DSC_0447