ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

21 та 22 травня 2014 року на кафедрі музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету відбувся державний іспит з хорового диригування 51 групи заочної форми навчання.

ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

Студенти в черговий раз проявили себе на високому професійному рівні. Чудово прозвучали твори у виконанні хору під керівництвом викладача кафедри Козій О.М., концертмейстер Ткачук В.В., вразили чудовим емоційним виконанням. В репертуарі хору твори українських та зарубіжних композиторів. Особливе місце зайняли обробки українських народних пісень в обробці М. Леонтовича, К. Стеценка. Відчувалося яскраве та образне відтворення хоровим колективом українського пісенного колориту, духовного, пісенного і емоційного злету та виконавської майстерності. Студентів готували викладачі кафедри: Козій О.М., Купчик А.Т., Сухецька О.В., Семенчук В.В., Ятло Л.Г., Ятло Л.П..

ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ – СВЯТО ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА

Державний іспит підтвердив ще раз, що університет готує професіоналів, які готові до виховання нової генерації творчих інтелектуалів.