ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

15 грудня 2021 року відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання хореографії» для здобувачів вищої освіти освітнього ступення «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) денної та заочної форми навчання.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Ольги Музики (голова комісії ОС «магістр», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва), Інни Терешко (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв), Лесі Тарасюк (секретар комісії на денній формі навчання, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) та Людмили Семко (секретар комісії на заочній формі навчання, лаборант кафедри інструментального виконавства).

Екзаменатори: Ольга Бикова (кандидат педагогічних наук, доцент); , Микола Гагарін (доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту), Ірина Якимчук (кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології).

Кафедрою хореографії та художньої культури було організовано проведення захисту кваліфікаційних робіт дистанційно на платформі Zoom та Google Meet.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Усі магістранти отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Усі члени екзаменаційної комісії та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей випускників.

Бажаємо нашим випускникам подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах!

ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»

Успішною була поїздка студента 39 групи кафедри інструментального виконавства Прилуцького Ярослава (гітара) на конкурс виконавської майстерності, що традиційно пройшов в м. Києві. Не зважаючи на запеклу боротьбу зі студентами музичних

2 вересня на базі факультету мистецтв за сприяння Україно-Ізраїльського центру освіти, науки і культури УДПУ імені Павла Тичини (директор кандидат філологічних наук, професор Наталія Цимбал) був проведений науково-методичний семінар з

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ РОЗВИНУТИ ВЛАСНІ ТАЛАНТИ ТА ВІДЧУТИ АТМОСФЕРУ ТВОРЧОСТІФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ РОЗВИНУТИ ВЛАСНІ ТАЛАНТИ ТА ВІДЧУТИ АТМОСФЕРУ ТВОРЧОСТІ