ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!

5 лютого о 9.30 у 101 аудиторії корпусу №3 відбудеться настановча конференція щодо проходження практики.

Присутність студентів обов’язкова! Конференцію проводитимуть керівники практик та методисти кафедр.

Адміністрація факультету

ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ

Серед тих видатних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані служінню народові, чия душа сповнена любові до рідного краю Шевченко по праву займає почесне місце. 9 березня 2014 року виповнюється 200

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ФЕСТИВАЛІ “АРТ-ДОМІНАНТА”ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ФЕСТИВАЛІ “АРТ-ДОМІНАНТА”

Шановні викладачі та студенти! Міністерство освіти і науки України Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди Національна Всеукраїнська музична спілка Факультет мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди при

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В РОБОТІ І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В РОБОТІ І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти» (25 вересня 2020 року)   Напрями роботи: Мистецька освіта в історико-культурологічному контексті.