ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО ЗАЛИШИЛОСЯ МЕНШЕ ТИЖНЯ – ПОДАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ДО 31 СІЧНЯ ВКЛЮЧНО

Усі охочі скласти пробне ЗНО можуть подати заявку на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти – до завершення реєстрації учасників залишився майже тиждень (до 31 січня включно). Про це нагадує Український центр оцінювання якості освіти.

Для участі в пробному ЗНО абітурієнти можуть зареєструватися  самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти, або звернутися до офіційного центру реєстрації на ЗНО, що працює на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно договору про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).

Адреса центру реєстрації: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова 2, кім. 208,  м. Умань.

Довідки за телефонами: 0960339633 (Світлана Володимирівна); 0631497988 (Іванна Василівна).

Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів:
16 березняз української мови і літератури;
23 березняз історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Важливо, що пробне ЗНО не є обов’язковим. Воно проводиться для того, щоб усі охочі могли ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Результати пробного ЗНО жодним чином не впливають на підсумки основної сесії. Крім того, реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії.

1 лютого 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини буде проводитися безкоштовний експрес-курс підготовки до ЗНО з української мови.

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти, учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту, зареєструватися для участі за номером +38 (067) 684 94 09.