ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ДОЦЕНТ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В КОНЦЕРТІ З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ ПОЗНАНСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж`янова Наталія Володимирівна взяла участь в концерті з симфонічним оркестром Познанської філармонії ім. Тадеуша Шеліговського.

Під батутою молодих диригентів Марти Каси та Лукаша Ксобірая у програмі концерту прозвучали твори В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, Ж. Оффенбаха, С. Монюшко, Дж. Верді, П. Чайковського, Дж. Россіні та сучасних польських композиторів.

Доцент Пиж`янова Н.В. виконала арію Ізабелли Дж. Россіні з опери «Італійка в Алжирі». Не дивлячись на назву арії «Cruda sorte! Amor tiranno!» (Сувора доля! Амур жорстокий!), вона має комічний характер і описує прагнення героїні досягти будь-якої поставленої мети через фліртування.

Наступним виконаним твором був дует Ніклауса та Джульєтти з популярної опери Ж. Оффенбаха «Казки Гофмана». Пиж`янова Н.В. виступила в чоловічій ролі Ніклауса.

Вітаємо Наталію Володимирівну з блискучим виступом, бажаємо подальших творчих успіхів!

Прокоментуй!  • вересня 10, 2019