ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ДОЗВІЛЛЯ З КОРИСТЮ

ДОЗВІЛЛЯ З КОРИСТЮ

Роздрукувати публікацію

Нещодавно студенти ІІ курсу 3 групи спеціальності “Образотворче мистецтво” на чолі з куратором Алісою Білоус відвідали Уманський краєзнавчий музей. Студенти оглянули цікаву і пізнавальну колекцію робіт талановитих представниць настінного розпису, наших землячок, сестер Ірини та Софії Гоменюк. У музеї  представлено відомі за межами нашої країни мистецькі твори настінного декоративного розпису, яких у фонді налічується близько 110 екземплярів.

Співробітниця музею Вікторія Ламадяля розповіла відвідувачам про життєвий та творчий шлях сестер, наголосивши на оригінальності та  неповторності кожної роботи. Цікавим було і те, що за весь свій творчий період сестри Гоменюк внесли до своїх творів понад 1000 власних елементів, які раніше ніколи не використовувалися, а Софія Остапівна малювала одночасно обома руками, використовуючи пензлі і фарби, вироблені власноруч, з природніх матеріалів.

Відвідувачі отримали гарні враження від невичерпної фантазії, метафоричності та асоціативності сюжетів полотен  – дерева, вазони, квіти, птахи,  що дають уявлення про невідривний зв’язок художниць з батьківщиною.

Студенти цікаво та з користю провели вільний час, почерпнувши для себе багато нових ідей, налаштувавшись на творчий лад.

Прокоментуй!  • 1 Жовтня, 2021

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію