ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»

18 грудня 2022 р. відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ  МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ». Фестиваль засновано та проводився за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки та Міністерства культури Республіки Болгарія. В рамках благодійного проекту «Підтримай Україну».

Положення затверджено: президентом Благодійної Організації  Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» та «Злагодафест» Богомоловою Ольгою Миколаївною.

Місце проведення: місто Софія Республіки Болгарія.

Мета та основні задачі фестивалю:

– Відродження, збереження і розвиток національних культур;

– Розкриття нових талантів та популяризація сучасної та народної культури;

– Творче спілкування дітей i молоді, виявлення нових талантів;

– Естетичне виховання підростаючого покоління;

– Підтримка i розвиток творчих здібностей;

– Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

– Підвищення професійної майстерності, презентація творчих досягнень;

– Удосконалення естетичного виховання, сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей та  дорослих.

Журі конкурсу:

Kazakova Ivelina– Хореограф-постановник, фольклорист народної хореографії, володарка золотої медалі на Балканських танцювальних олімпійських іграх, магістр з соціалізації культурної спадщини. (Республіка Болгарія, м. Софія).

Олена Хаіт – Актриса театру “Люди и Куклы”, кіноакторка, телеведуча, ведуча програм “Лучшее радіо” (Ізраїль), переможниця міжнародних театральних фестивалів у Німеччині, США. Володарка Гран Прі “Золотая ханукия”. (Ізраїль).

Olga Dennis Dougherty – Заслужений концертмейстер оперного театру “Taconic”, “Hudson” та “Bronx Choral Society”.

(штат Нью-Йорк, США).

Білоус Владислава – Кандидат мистецтвознавства, професор кафедри народних інструментів НМАУ імені П.І.Чайковського

(м.Київ).

Лоцман Руслана – Заслужена артистка України. Виконавиця українського фольклору та авторських пісень, громадська діячка, директор ГО «Народна філармонія». Кандидат педагогічних наук, викладач народного співу в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Переможець низки всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та фестивалів в Україні, Естонії, Польщі, Росії, Франції, Німеччині, США.

(Черкаська обл.).

В цьому конкусі взяла участь студентка 161-М групи ОС «Магістр», учасниця «Науково-мистецької студії» – Янцевич Марія, керівник Волошин П.М.

Студентка показала високий рівень вокального виконання, та отримала найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ.

Та стала «Яскравим талантом» фестивалю.

Керівник теж отримав подяку за безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки в справі виховання особистості!

Щиро вітаємо учасницю «Науково-мистецької студії» та її керівника з перемогою. Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення і ніколи не зупинятися на досягнутому, адже попереду ще багато перемог та нових мистецьких вершин!

ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

31 серпня відбулась урочиста Посвята першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Першокурсників, батьків, почесних гостей вітав весь професорсько-викладацький колектив та ректорат університету, на чолі з ректором

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні друзі, колеги, студенти, дорогі українці! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни,

МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮМОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР – ЛАУРЕАТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

26 грудня в місті Одеса відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль хорового та ансамблевого співу «Вогонь Різдва горить, палає, Колядка поміж всіх лунає» (дистанційний формат). Захід об’єднав професійні, студентські та аматорські колективи