ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСКУРСІЙНА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ

ЕКСКУРСІЙНА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ

24 листопада кафедрою хореографії та художньої культури була організована екскурсійна поїздка до міста Київ.
Недільний ранок розпочався з відпочинку в наймасштабнішому інноваційному торгово-розважальному центрі Києва Dream Town. Студенти із захопленням опановували льодовий каток, переглядали фільми у 7D якості, грали в боулінг та ін.

ЕКСКУРСІЙННА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ ЕКСКУРСІЙННА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ ЕКСКУРСІЙННА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ

Але найяскравішим моментом подорожі став перегляд одноактних балетів у хореографії Михайла ФОКІНА, який відбувся у Національній опері України імені Тараса Шевченка:
Балет на музику Фредеріка Шопена «Шопеніана»

ШОПЕНІАНА

Карл Марія фон Вебер «Видіння троянди»

ВИДЕНИЕ РОЗИ

Каміль Сен-Санс «Лебідь»

ЛЕБІДЬ

Микола Римський-Корсаков «Шахерезада»
Всі учасники екскурсійної групи отримали масу задоволення від побаченого та із натхненням і піднесеним настроєм повернулися в рідні стіни танцювальної зали з стрімким бажанням наслідування витончених па побачених на балеті.

ЕКСКУРСІЙННА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ

Велика подяка за сприяння та вагому підтримку виноситься голові профкому університету, кандидату сільськогосподарських наук, доценту – Осадчому Олександру Cеменовичу.

2 thoughts on “ЕКСКУРСІЙНА ПОДОРОЖ ДО МІСТА КИЇВ”

1. Згоден, поїздка видалась вдалою! Море позитиву, чудовий настрій, гарна команда… Все сприяло успішному відпочинку! Дякуємо Олександру Семеновичу за допомогу! Якби не він, можливо, ми б і не змогли поїхати… Але у нас найкращий профком, ми ще раз в цьому переконалися! Дякуємо Вам!

2. Згодна із Сергієм Володимировичем!!! Щиро дякуємо за сприяння!!!
    Кожна наша поїздка -- море позитиву, незважаючи на погану погоду!!!:)))