ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЕКСКУРСІЯ НА «ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ» У «СТАРІЙ УМАНІ»

ЕКСКУРСІЯ НА «ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ» У «СТАРІЙ УМАНІ»

Роздрукувати публікацію

Нещодавно студенти першого курсу спеціальності 014.12 «Середня освіта. Образотворче мистецтво» на чолі з куратором − викладачем Горчинською Тетяною Сергіївною відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».

У виставкових залах заповідника демонструються творчі роботи уманських митців, виконані у різних художніх техніках (графіка, живопис, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво) та жанрах (натюрморт, портрет, пейзаж). В експозиції можна було побачити також роботи студентів, випускників та викладачів кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Коротку екскурсію по виставкових залах провела працівник заповідника Сорокіна Людмила Вікторівна, яка розповіла про учасників творчого об’єднання «Арт-Умань» та їхню творчість.

Відвідання виставки справило велике враження на майбутніх педагогів-художників, надихнуло їх на творчі пошуки та експерименти.

Прокоментуй!  • 31 Жовтня, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію