ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ

ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ

Нещодавно студенти 13 та 15 групи мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Образотворче мистецтво», в рамках вивчення дисципліни «Екологія», відвідали біотехнологічну лабораторію культури тканини, яка працює вже досить давно і була організована у 80-х рр. минулого століття.

ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ

Організатором цікавої екскурсії стала Перфільєва Людмила Павлівна, викладач екології.
«Спочатку ми познайомились з дуже цікавою людиною ‒ Наталією Миколаївною. Саме вона провела нам незвичайну екскурсію» ‒ розповідають студенти.

ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ

«Лабораторія працює в стерильних умовах. Нам дозволили зайти в лабораторію мікроклонального розмноження, що було неймовірно цікаво. Побачили середовище розмноження, культурну кімнату №1, культурну кімнату №2 (культурна кімната – це приміщення, в якому вирощують рослини) та стерильний бокс».

ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ ЕКСКУРСІЯ В БІОТЕХНОЛОГІЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ КУЛЬТУРИ ТКАНИНИ

Зі слів студентів, те що вони побачили і почули було вражаючим та цікавим. Вони з захопленням згадують той день, коли відвідали біотехнологічну лабораторію.
Усі учасники екскурсії висловлюють вдячність викладачу екології Людмилі Павлівні Перфільєвій за цікаву подорож!

Прокоментуй!  • листопада 7, 2014