ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕКСПЕРТНІ КОМІСІЇ МОН УКРАЇНИ ПОЗИТИВНО ОЦІНИЛИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ ОС «МАГІСТР»

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи з 04 по 06 червня 2018 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини працювали експертні комісії у складі:
– З освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво. Інструментальне виконавство» зі спеціальності 025 Музичне мистецтво за другим (магістерським) рівнем вищої освіти: Круль Петро Франкович – завідувач кафедри виконавського мистецтва Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» доктор мистецтвознавства, професор, голова комісії; Олексюк Ольга Миколаївна – завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор.

– З освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво. Фортепіано» зі спеціальності 025 Музичне мистецтво за другим (магістерським) рівнем вищої освіти: Гордійчук Андрій Миколайович – декан факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат педагогічних наук, професор, голова комісії; Щепакін Василь Михайлович – доцент кафедри теорії та історії музики Харківської державної академії культури, кандидат мистецтвознавства.

Експерти розпочали роботу із знайомства з адміністрацією УДПУ імені Павла Тичини – ректором, професором Безлюдним О. І.

Експертні комісії перевірили організаційне, навчально-методичне, інформаційне, кадрове забезпечення освітнього процесу, матеріально-технічну базу; провели комплексні контрольні роботи; завітали на концерт оркестру народних інструментів.

Щиро вдячні членам комісій за плідну роботу та позитивні висновки.