ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЕКСПРЕСІЯ ТІЛА ТА ЕЛЕМЕНТИ ХОРЕОТЕРАПІЇ В ТЕРАПЕВТИЧНОМУ ПРОЦЕСІ

ЕКСПРЕСІЯ ТІЛА ТА ЕЛЕМЕНТИ ХОРЕОТЕРАПІЇ В ТЕРАПЕВТИЧНОМУ ПРОЦЕСІ

Роздрукувати публікацію

Традиційно по вівторках відбуваються он-лайн зустрічі з провідними фахівцями з Польщі за тематичним напрямком «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів». Викладачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини взяли участь в обговоренні актуальної теми « Експресія тіла та елементи хореотерапії в терапевтичному процесі».

Спікер вебінару – Януш Шиманський

Педагог, театральний інструктор, викладач.

З 1986 року займається паратеатральними техніками у сфері театру, експресії тіла та руху, керує театральними групами у Зеленій Гурі, Легниці, Єленії Гурі, Любліні та Радзині Підляському. У 1988–1991 роках брав участь у навчальній програмі для молодіжних лідерів, яку проводив Анджей Коморовський – учень Єжи Гротовського. З 1995 року організатор та керівник Польських та Міжнародних театральних майстер-класів “Діалоги”. У 2000 році він закінчив курс імпровізації контакту сучасних танців у Бремені (Німеччина). 1998 по 2008 рік проводив заняття в галузі невербальної комунікації (Експресія тіла) в Університеті підприємництва та адміністрації в Любліні на спеціальності „public relations”. З 2005 р. Викладач “Хореотерапії” в аспірантурі в Люблінському університеті Марії Кюрі-Склодовської. Постійний, багаторічний співробітник Центру арт-терапії в Любліні та руху «Непротоптана стежина» („Nieprzetarty Szlak”). Протягом багатьох років проводить міжнародні семінари та майстер-класи.

Опис лекції:

Під час зустрічі було обговорено роль усвідомлення тіла в терапевтичному процесі, роботу з тілом як елементом невербальної комунікації, були показані приклади художньої роботи з людьми з обмеженими можливостями. Також обговорено про вираження індивіда, групи та просторові відносини.

Лекція відбувалася польською мовою та супроводжувалася українським перекладом. Проект реалізують Посольство Республіки Польща у Києві та Польська асоціація арт-терапії.

Адміністрація факультету мистецтв щиро дякує Кривошеї Ігорю Івановичу та Польському культурно-освітньому центру УДПУ імені Павла Тичини за надану можливість участі в лекції.

Прокоментуй!  • 28 Квітня, 2021

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію